(пусто)
 


Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Американські сокири на woodsman.com.ua

Дано старт нашого нового проекту woodsman.com.ua. Тема - американські сокири. Чому?. Відповіді прості. Сила і міць втілені в цих речах. А так само:
- Історія та традиції. Нові вироблені в США вироби рівно такі ж, як за формою, так і змістом, як ті які були створені 100 або 150 років тому. Про вінтажні американські сокири, які теж є частиною нашого проекту і говорити не доводиться. Якість, стиль і цінність цих речей з 20х, 30х, 40х, 50х років двадцятого сторіччя - не підлягає сумніву.
- Найвищий рівень якості американської сталі, якому не знайти рівних серед сучасників.
- Досконалість форми і краса. Двостороння сокира True Temper, Chemical Axe або будь-яка інша, родом з США - зовні це зовсім не те, що вироблялося в наших краях за совка, та й за царя теж. У порівнянні з царськими та радянськими «уродцами» - це справжній витвір мистецтва - виглядає як бойова зброя - про якість згадано вище.
- Неперехідні цінності, які об'єднують домашнє вогнище, затишок з духом мандрів і пригод. Така сокира ідеальна у якості декору (кантрі стиль), що прикрашає стіни Вашого житла, і повністю доречна і навіть незамінна, як на господарстві, так і в подорожі на відкритих просторах дикої природи.
Про інше докладніше і більше цікавого на сторінці сайту - вудсмен


.