(пусто)
 


Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Захищений телефон з акумулятором підвищеної ємності Land Cruiser XP3500 у м Київ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Чернігів, Чернівці, Кіровоград, Житомир, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одеса, Херсон, Тернопіль, Маріуполь

Land Cruiser XP3500 - простий кнопковий телефон, своїм функціоналом нічим не виділяється з ряду йому подібних. У ньому все по мінімуму, але стандартно - тільки саме основне. Варто виділити в першу чергу:

- Можливість роботи з двома SIM-картами, як і у будь-якого іншого китайського телефону;

- Гідної якості TFT дисплей телефону,  діагоналлю в 2,4 дюйма і роздільною здатністю в 320 * 340 пікселів;

- Відтворення форматів MP3, MP4;

- Простий, доступний і інтуїтивно легкий у сприйнятті інтерфейс апарату;

- Наявність Bluetooth;

- Камеру силою в 0,3 Мп;

- Потужний LED-ліхтарик;

- Потужний динамік.

Та нічого нового. Але ж головне в цьому телефоні зовсім не це. Його суть і визначають два інших ключових переваги:

- Перше: потужний акумулятор на 5200 мАч. Хоча виробник маркує його ємність в цілих 12000 mAh, в меню багатьох телефонів відображається менша цифра, що може бути пояснено програмним «глюком». Тому, ми орієнтуємо покупця на менші в 5200 мАч, хоча на наш погляд більш правдива - з імовірністю в 2/3тіх - цифра 12000 мАг. Але і меншого показника цілком достатньо, для забезпечення солідної автономності роботи XP3500, а так само повноцінного забезпечення можливості підзарядки інших мобільних гаджетів, за допомогою вбудованої в пристрій док-станції (power bank). Підзарядка здійснюється через стандартний USB-порт.

- Друге: міцність і герметичність, телефону. Ці параметри на добрий порядок вище, ніж у близьких конкурентів з подібними ємнісними акумуляторами. І хоча повноправним на всі сто - захищеним телефоном - Land Cruiser XP3500, назвати некоректно, виробник не дає на це гарантії можливої ​​сертифікації по класу IPXX - тим не менш, цей телефон побудований за всіма правилами захищеної електроніки. Його корпус міцний і герметичний, додатково посилений по периметру гумовими накладками, що дозволить не побоюватися за сумних результат більшості випадкових падінь, потрапляння всередину корпусу бруду і не сильно тривалих (волога, легкий дощ) водних процедур.

І наостанок, не забудемо відзначити приємний розмір цінника даного апарату, який робить вибір його повністю розумним, для практичного користувача, з розрахунку його експлуатації в досить жорстких умовах реального життя. Купити захищений телефон з акумулятором підвищеної ємності Land Cruiser XP3500 в містах Київ, Суми, Ужгород, Кіровоград, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Полтава, Львів, Чернівці, Чернігів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Дрогобич, Івано-Франківськ, Маріуполь, Черкаси, Миколаїв, Донецьк, Херсон, Луганськ, Крим, Севастополь, Одеса, Харків, Ялта, Сімферополь, зручно, просто і можливо в комфортне для Вас час, залишивши замовлення на нього в інтернет - магазині «ЦИФРОБАЙТ».


.