(пусто)
 


Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Китайські годинники Weide у м Київ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Житомир, Чернігів, Чернівці, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одеса, Херсон, Тернопіль, Маріуполь

 Китайські годинники Weide Sport Watch Army WH-3315 виглядають «вживу» ще краще, ніж на картинці, ретельно підготовленої виробником - і це говорить багато про що. Якість цього аксесуару дійсно заслуговує тільки позитивної оцінки. Перше позитивне враження створює сучасний стильний зовнішній вигляд годинника, але і подальший тактильний контакт не розчарує повною мірою, підтверджуючи високу якість цього товару. Масивний корпус в 5 см діаметром зроблений з неіржавіючої сталі, циферблат захищений стійким до подряпин мінеральним склом, ремінець виконаний з класної ПУ шкіри - довговічного і зносостійкого матеріалу. 

  На варті точності вимірювання часу, стоїть класичний «японський кварц» MIYOTA, похибка ходу якого на місяць не перевищує 45ти секунд, відображаючи час в аналоговому форматі (стрілки і маркери). Другий цифровий модуль годинника - LED панель, видає інформацію про час, дату, день тижня, розташовуючи опціями повного календаря, будильника, ретранслятора, секундоміра. Батарейка SEIKO, здатна забезпечити близько трьох років автономної роботи пристрою. Водонепроникність годинника визначена рівнем в 30 метрів (3 атм.), що означає захист від легких водних впливів (кратного дощу, душу), а так само від пилу і бруду. Отже, всі перераховані вище важливі параметри, як сучасний спортивний вигляд і дизайн, великий функціонал, якісні та міцні матеріали, ідеальна збірка і максимальна увага до деталей, висока надійність у поєднанні з адекватною ціною - на даний момент роблять ці годинники WEIDE одним з найбільш кращих пропозицій з оглядкою на класичну формулу ціни-якість.

Купити китайські годинники Weide в містах Київ, Суми, Ужгород, Кіровоград, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Полтава, Запоріжжя, Дрогобич, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Чернігів, Дніпропетровськ, Маріуполь, Черкаси, Миколаїв, Донецьк, Херсон, Луганськ, Крим, Севастополь, Одеса, Харків, Ялта, Сімферополь, реально, просто і швидко, скориставшись послугами інтернет-магазину «ЦИФРОБАЙТ».


.