(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Металевий мобільний телефон рятує життя.

Мобільний телефон Nokia X2, що володіє міцною задньої металевою кришкою, врятував життя своєму не в міру цікавому власнику, який вирішив зафіксувати для сімейного архіву вуличний бій. Справа в тому, що це дійство відбувалося не на вулицях Піттсбурга, де проходили зйомки чергового голлівудського Бетмена, а на вулицях одного з міст Сирії, охопленої такий собі цілком не голлівудської громадянською війною. Nokia X2 прийняла на себе реальну кулю, і довела, що в наш неспокійний час зовсім не зайве мати в кишені свого піджака якийсь металевий гаджет. Він зможе виявитися вельми корисним в годину Х.
Більш міцними і корисним ніж трудяга Nokia X2 в подібній ситуації, може виявитися протиударний мобільний телефон, наприклад Sonim або суперпопулярний Samsung B2710 Xcover.
А на крайній випадок твердо підійде і китайський телефон. Китайські телефони, в масі своїй закуті в сталеві корпуси, особливо китайська Nokia і китайський htc, що дозволить їм не втратити обличчя, опинившись в вищеописаної ситуації.


.