(пусто)
 


Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

В очікуванні Sony ST26i

Все ближче прем'єра Sony ST26i - однієї з найбільш очікуваних новинок від компанії Sony. Шанувальникам смартфонів даний мобільний телефон Sony ST26i, цікавий передбачуваним оптимальним поєднанням ціни і можливостей. З доступної інформації відомо, що Sony ST26i розроблявся в розрахунку успіху на ринках країн, що розвиваються. А значить і ціна на нього не повинна бути захмарною. При передбачуваної бюджетної ціною, даний смартфон Sony ST26i в першу чергу цікавий солідним для такого класу 4-дюймовий сенсорним екраном. Навіть у new iPhone за чутками екран буде не більшого розміру. А Sony ST26i таки планується, як бюджетний смартфон. Цей 4-дюймовий сенсорний екран з різних чуток може мати розділ 540 х 960 пікселів або 854 x 480 пікселів. Також останні новини з мережі говорять про два можливих варіанти його технічну начинку. Перший варіант це система-на-чіпі Qualcomm Snapdragon S1 MSM7627A, що включає в себе одноядерний CPU з тактовою частотою 800 Мгц і графіку Adreno 200, другий більш ранній, припускав використання однокристальної системи ST-Ericsson U8500 з двоядерним процесором в 1 ГГц плюс 512 МБ RAM з 8 ГБ внутрішньої пам'яті.

За прогнозами операційна система смартфона Sony ST26i буде Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Хоча є інформація про Sony ST26i як бюджетний гаджет, реальна ціна офіційно ввезеного апарату в Україна, швидше за все не буде смішною. А в нашому інтернет магазині Ціфробайт, завжди буде можливість придбати Sony як офіційний, так і апарат, призначений для ринку Євросоюзу чи Росії, відповідно в останньому випадку виграш у ціні при купівлі цього телефону Sony ST26i буде досить істотним. Можливо в 50, а то і 100 доларів.

А тим, кому вже не терпиться купити бюджетний мобільний телефон Sony з дисплеєм в 4 дюйма і більше, звернемо Вашу увагу на китайський Sony Ericsson Xperia або просто китайський Sony. Ці китайські телефони з розділу китайські телефони + Україна Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ - можна купити за більш ніж смішними цінами.

І нагадаємо Вам про безкоштовну доставку китайських копій Sony Ericsson iPhone HTC з розділу китайські телефони + Україна в Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ та інші міста України.


.