(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Мобільні телефони за економними цінами.

Найоптимальніші ціни на великій ряд мобільних телефонів, представлені в нашому підрозділі мобільні телефони з гарантією магазина. Це оригінальні телефони з Європи. Гарантія дається строком на 1 місяць, на апаратну частину товару. Ці телефони призначені для ринку країн Євросоюзу, відповідно їх якість сумнівів не викликає (за місяць в більшості випадків, якщо проблем з товаром не виникне - то і не буде надалі). А ціна - чому вона дешевша телефону сертифікованого і призначеного для України? Тут відповідь проста - в Україні живуть найбагатші люди, і відповідно й ціни для них на всі товари круті - куди там Євросоюзу змагатися з нами. І вибір між двома альтернативами грамотна людина зробить виходячи зі своїх переконань і практичності. Варто згадати, що мобільні телефони, які ми продаємо в м. Львів та готові відправити по всій Україні, абсолютно нові-зі складу, з повною упаковкою і комплектацією і в захисних плівках (якщо такі за фактом даного товару існують).

А китайські телефони у відповідній категорії - і є китайськими - не треба плутати їх з оригінальними iPhone (які теж, до речі, виробляються в Китаї) та іншими оригіналами. Але в нашому магазині представлені тільки якісні, надійні і безпроблемні їх зразки.

Але і тут природно вибір залишається за нашим клієнтом, кокой телефон купити - китайський телефон, оригінальний телефон з Європи або найбільш дорогий (але як мінімум не якісніше за оригінального європейського) мобільний телефон, сертифікований в Україні.


.